O firmie

DROBNE REMONTY

Profesjonalnie! Tanio! Szybko!

Firma Drobne Remonty gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Naszą dewizą są precyzja i jakość. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy projekt wykonany był zgodnie z wymogami sztuki. Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Indywidualne i oryginalne zamówienia a także wysokie wymagania naszych partnerów to wyzwanie dla firmy. Drobne Remonty stawiają na unikalny charakter realizacji. Rozmawiamy, dopasowujemy według życzenia, jesteśmy inni ponieważ mamy doświadczenie i ochotę poświęcić czas naszym klientom.

Zaufali nam właściciele mieszkań, domków jednorodzinnych i eleganckich kamienic. Wszędzie tam pozostawiliśmy po sobie dobre wspomnienie. Specjalizujemy się w wykończeniach wnętrz i pomieszczeń użytkowych tj. mieszkań, domu, biur, sklepów, powierzchni użytkowych itp.

Firma to ludzie. Pracują z nami specjaliści w swoich dziedzinach. Na każde pytanie mamy przygotowaną odpowiedź. Wynika to nie z próżności lecz lat poświęconych na budowanie dobrych relacjii z klientami. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że oddając w nasze ręce Wasz projekt budowlany będziecie Państwo przekonanie, że sprawy idą właściwym torem.

Działamy przede wszystkim w Gliwicach i okolicznych miejscowościach a także w Zabrzu i Katowicach.

GWARANCJA

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, na wszystkie nasze usługi.